Тази неделя в “Истории с Патрашкова”

ВАНГА РАЗБУЛВА МИСТЕРИЯТА „ЦАРИЧНА” В „ИСТОРИИ С ПАТРАШКОВА”

Уникален запис на пророчицата Ванга, в който тя казва какво мисли за мистерията „Царичина“, ще бъде излъчен ексклузивно тази неделя в „Истории с Патрашкова“ по ТВ2.

Досега бе известно единствено, че записът съществува. Той бе издирен специално от екипа на предаването и ще бъде излъчен за първи път в неделя. „Решихме след 18 години да се върнем към най-коментираната военна операция, провеждана у нас в по-ново време, когато екип от висши военни и екстрасенси започват да копаят дупка, търсейки първоначално съкровището на Самуил, а по-късно прародителя на човека. По думите на участниците в операцията тя е прекратена, когато им остават само няколко метра, за да стигнат до истината. За някои и до днес това е феномен, а за други мистерия и даже фалшификация. Ние няма да налагаме никакви изводи, всеки ще си ги направи сам“, каза водещата Кристина Патрашкова.
Хронологията на събитията ще бъде възстановена от Ели Логинова, чиито телепатични способности ръководят операцията, шокирала в началото на 90-те години жителите на Царичина заради мистериозността, с която е обвита.
Зрителите ще чуят уникалния разказ на Логинова за кацането на космически кораб и необичайните събития, които се развиват тогава.

Темите за дупките, преодоляването на височините и извънземните, които неотдавна дори Ватикана призна, че може и да съществуват, ще бъдат коментирани от две от нашите най-големи спортни легенди – световната рекордьорка по висок скок и председател на Българския олимпийски комитет Стефка Костадинова и волейболиня ас Любо Ганев. Те ще говорят за дупките, в които попада България и спортът ни през последните години, за техните успешни скокове, както и тези на страната ни.

„Истории с Патрашкова” се излъчва всяка неделя от 17:00 часа само по ТВ2.

Comments

Feel free to leave a comment...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!

You must be logged in to post a comment.